Údolí nářků

PROBÍHAJÍCÍ AKCE

Testovací trasa aplikace Skryté příběhy Údolí nářků, která se nachází v parku Folimanka a jejíž poslední zastavení je v krytu Folimanka, byla původně vytvořena jen pro účely slavnostního spuštění aplikace. Pro zájem uživatelů se z ní však stala stálá trasa a je možné ji dokončit vždy během veřejných prohlídek krytu Folimanka. Termíny naleznete v článku Veřejné prohlídky.

  

Skryté příběhy, Údolí nářků, 1973

Skryté příběhy, trasa Údolí nářků | Jakub Cenkl

 

TRASA ÚDOLÍ NÁŘKŮ

Příběh této trasy se odehrává v roce 1973, kdy kvůli rozhodnutí o použití sovětského metra se musí upravit a odzkoušet již rozestavěný Nuselský most, aby nespadl. Zastavte šíleného sovětského poradce!

 

Detail trasy
Lokalita park a kryt Folimanka
Rok 1973
Počet zastavení 4
Délka trasy méně než 1 km
Časová náročnost 30-60 minut

 

APLIKACE SKRYTÉ PŘÍBĚHY

Mobilní aplikace Skryté příběhy je určena především zvídavým dětem a hravým rodičům. Zahrát si však může každý, kdo se rád hýbe, poznává své okolí a zároveň se dozvídá zajímavé příběhy z naší historie. Každou trasou uživatele provází jiná historická či fiktivní postava a mimozemšťan To-to. Trasy jsou rozmístěny po celé České republice a každý měsíc přibývají další. Aplikace Skryté příběhy pro systémy Android a iOS je zdarma ke stažení. 

 

Mobilní aplikace Skryté příběhy

Mobilní aplikace Skryté příběhy | Jiří Štarha

Plnění posledního úkolu

Plnění posledního úkolu | Jiří Štarha